5 būdai padidinti jūsų pardavimus naudojant CRM programinę įrangą

“Customer Relationship Management Software” išvertus iš anglų kalbos - klientų santykių  valdymo programinė įranga. Tačiau tinkamai ją naudojant, ji gali būti naudinga ne tik santykių su klientais valdymui, bet ir pagerinant įmonės pardavimus ir produktyvumą. Vadovaudamiesi šiais penkiais patarimais suprasite, kaip ir kodėl reikia išnaudoti visas CRM funkcijas jūsų verslo klestėjimui. 

Socialinės medijos sekimas


Kad ir kaip keistai tai skambėtų, žmonių sekimas socialiniuose tinkluose yra privalumas jums. Stebėdami savo potencialių vartotojų profilius socialiniuose tinkluose, geriau suprasite jų poreikius ir norus. Turėdami šią informaciją, pritaikysite jiems labiau prieinamus pasiūlymus, o tai suteiks didesnius šansus greičiau ir sklandžiau įvykdyti pardavimus. Nustatykite savo CRM programą automatiniam socialinių medijų stebėjimui ir niekada nepraleisite svarbių detalių apie savo klientus. 

Pirmenybės suteikimas svarbesniems pageidavimams

CRM programos pagrindinis tikslas yra tam tikrų užduočių, susijusių su klientais, valdymas. Efektyviai kontroliuodami savo programą įrodysite klientams, kad jūsų darbas yra patikimas, tokiu atveju padidinsite užsakymus ir pardavimus. CRM sistema automatiškai paskirsto užduotis pagal prioritetus ir iškart praneša apie neatidėliotinus veiksmus, kuriuos reikia atlikti, kad nenutrūktų ryšis su klientu ar padidintumėte bendrą pardavimų skaičių. 

Potencialių klientų nustatymas

Tai vienas paprasčiausių būdų padidinti vartotojų auditoriją - nustatykite savo CRM kaip sekimo priemonę. Kaskart potencialiam klientui atsidūrus jūsų svetainėje, būsite informuotas ir galėsite imtis atitinkamų veiksmų priverčiant jį dar labiau susidomėti ar net įvykdyti pirkimą. Tik labai svarbu pasirinkti tinkamą momentą kliento įtraukimui - jei lauksite per ilgai, jis gali pabėgti, o bandant tai padaryti nieko nelaukiant, klientas gali pasijausti puolamas ir verčiamas atlikti veiksmus prieš savo valią.  

Nuosekli pardavimų ciklo priežiūra

Išvystytos CRM programinės įrangos puikiai padeda stebėti pardavimų ciklus ir net kiekvieną jų etapą. Atlikus papildomus nustatymus galite gauti priminimus kas vienoje, ar kitoje ciklo dalyje buvo nepadaryta, ar ką reikėtų papildomai padaryti - šis procesas užtikrina, kad jūsų pardavimai toliau augtų. Jei vienu metu turite kelis potencialius klientus - nuolatinis atsinaujinančios informacijos stebėjimas ir susisiekimas su tinkamais žmonėmis tinkamu metu yra būtinybė, norint plėsti savo verslo sėkmę, kurią puikiai padeda pasiekti CRM programinė įranga. 

Informacijos dalinimasis su komanda

Paskutinis punktas yra itin svarbus komandomis dirbančioms įmonėms. Dažnai skirtingų sferų komandos dirba prie vieno projekto, o tai reiškia, kad jie naudojasi bendra informacija. CRM supaprastina darbą su bendrai naudojamais duomenimis - informacija tampa lengvai prieinama visiems komandos nariams, o redagavimas vyksta realiu laiku. Tai reiškia, kad įvykdytas pakitimas matomas visiems ir jį redaguoti, be jokių papildomų sunkumų, gali bet kuris komandos narys. Taip palengvinta darbo eiga taupo laiką ir resursus, todėl yra labai vertinama didelėse įmonėse. 

Apžvelgus visus punktus pasidaro aišku, kad CRM yra puikus įrankis ne tik valdyti savo klientų srautą, bet ir stebėti bei didinti įmonės pardavimus.