Kaip pagreitinti pagrindinės internetinės svetainės perkėlimą į mobiliąją versiją?

Kada planuojate kurti prisitaikančią internetinę svetainę, turite žinoti, kad kompiuterio svetainės versiją perkelti į mobilųjį telefoną, užtruks žymiai ilgiau nei iš mobiliojo perkelti į kompiuterio ekraną. Todėl, jeigu norite, kad perkėlimas puslapio versijos iš kompiuterio į mobilųjį būtų greitesnis, reikia atlikti šiuos veiksmus.


Pirmiausia sumažinkite internetinės svetainės nuotraukų dydį. Puslapio nuotraukos užima daugiau vietos nei bet kuris kitas svetainės elementas.
Sujunkite „CSS“ ir „JavaScritp“ (objektiškai orientuota skriptų programavimo kalba, besiremianti prototipų principu). Galima kurti naują „JavaScript“ arba „CSS“ failą pagal elementą, pavyzdžiui, galite turėti „CSS“ failą, kuris formuoja antraštę ir kitą, kuris yra skirtas bendrajam puslapio stiliui. Abu gali būti taikomi tam pačiam puslapiui.
Sumažinkite „CSS“ ir „JavaScript“. Be to, kad turite sujungti „CSS“ ir „JavaScript“ failus, dar juos turite ir sumažinti, pašalindami visus tarpus tarp eilučių, kad paspartinti internetinės svetainės versijos perkėlimą į mobilųjį. Tai galima padaryti rankiniu būdu arba naudojant bet kurį iš daugybės įrankių.
Apribokite bibliotekos naudojimą. Galite pasirinkti vieną arba dvi komandas iš nurodytos „JavaScript“ bibliotekos, kurias Jums patinka naudoti. Būkite atsargūs keldami komandas iš bibliotekos, neįkelkite jų per daug. Stenkitės kelti tik tas, kurias tikrai naudosite.
Jeigu kuriate prisitaikančią svetainės versiją ir Jūsų kompiuterio versijos turinys yra toks pats kaip mobiliojo telefono, tuomet galite pasirinkti ir naudoti vieną URL abiems versijoms. Tačiau, jeigu yra kuriama atskira svetainės versija, reikia pasirinkti tinkamą turinį, pagrįsta „User agent“. Jeigu norite turėti visiškai atskirą mobiliosios internetinės svetainės versiją su skirtingais URL, prireiks žymiai daugiau darbo, kad viskas būtų susieta.