Trumpalaikis mobiliosios nuorodos įkėlimas į pagrindinę internetinę svetainę

Mobliosios internetinės svetainės versijos nuoruodos patalpinimas pagrndinėje svetainės versijoje, yra, greičiausiai, lengviausias būdas, duoti puslapio lankytojui galimybę iš karto naršyti mobiliojoje svetainės versijoje. Tiesiog įdėkite mobiliosios svetainės versijos nuoruodą pagrindinio puslapio viršuje, taip būsite ramūs, kad puslapio lankytojas galės pasirinkti pats – ar jie nori matyti mobiliąją internetinės svetainės versiją, ar kompiuterio versiją.


Šio sprendimo pranašumas yra tas, kad jį lengva įgyvendinti. Jums tereikia sukurti optimizuotą svetainės versiją mobiliesiems ir tada pridėti jos nuoruodą pagrindinio puslapio viršuje. Tačiau šis sprendimas turi ir savo neigiamą pusę:
• Turite išlaikyti atskirą svetainės versiją mobiliosios svetainės vartotojams. Kai Jūsų svetainė tampa didesnė, galite pamiršti prižiūrėti antrąją svetainės versiją, taip antroji svetainė gali nustoti veikti.
• Ar norite sukurti ir trečiąją – planšetinių kompiuterių versiją? O gal planuojate ir ketvirtąją – nešiojamosios technologijos versiją (išmaniųjų laikrodžių)? Šių versijų valdymas, gali greitai pasitraukti iš kontrolės.
• Puslapio viršuje turite įdėti bjaurią nuorodą, kurios, greičiausiai, lankytojai, naršantys per mobilųjį, net nepamatys.
Galiausiai šis požiūris yra gana pasenęs, kuris, greičiausiai, nebus šiuolaikinės mobiliojo ryšio strategijos dalis. Tačiau jį tikrai galima naudoti kaip tarpinę padėtį, trumpalaikę pagalbą, kol kuriamas geresnis mobiliosios internetinės svetainės versijos pritaikymo sprendimas.