Internetinės svetainės talpinimo savo kompiuteryje trūkumai

Vidinis hostingas turi ne tik pliusų, bet ir trūkumų, štai keletas jų.
Galimybių trūkumas – naudojantis papildomomis paslaugomis. Paprastai, virtualaus interneto hostingo teikėjai turi patikimą infrastruktūrą, kuri siūlo daugiau vietos ir pralaidumo. Be to, jie siūlo papildomą inventoriaus atsarginę kopiją, saugumo auditą, apkrovos balansavimą, duomenų bazių valdymo paslaugas ir techninę paramą. Daugelis šių paslaugų yra per brangios arba net neprieinamos – naudojant vidinį hostingą.


Saugumas – yra pati didžiausia vidinio hostingo grėsmė. Kai tik įdiegiate žiniatinklio serverio programinę įrangą savo kompiuteryje, leidžiate ir kitiems interneto naudotojams pasiekti Jūsų kompiuterį. Taigi, išvada tokia, kad vidinio hostingo pasirinkimas – gali privesti prie svetainių įsilaužėlių (hakerių) ir automizuotos kenkėjiškos programinės įrangos, kuri arba sunaikins, arba sugadins Jūsų duomenis. Su virtualaus hostingo įmonėmis, to galima būtų išvengti. Paprastai, jos teikia programinės įrangos pataisas ir patikimas užkardas, kas gali pašalinti bet kokius Jūsų interneto serverio saugumo pažeidimus. Todėl, prieš pasirenkant bet kurią iš šių hostingo paslaugų, labai svarbu yra atlikti saugumo auditą.
Mastelio keitimas – Jūsų kompiuteris nėra specialiai pritaikytas žiniatinklio hostingo paslaugoms, greičiau jau žiniatinklio serverio programinė įranga suteikia jam galimybę atlikti paslaugą. Tai reiškia, kad, jeigu Jūsų svetainė plėstųsi, Jums pradėtų trūkti erdvės plėtrai. Didesnis pralaidumas, daugiau vietos saugykloje, galia ir greitis, aušinimo sistemos – gali tapti kasdieniniais iššūkiais vidiniam hostingui.