Nuorodos

Įsivaizduokite, kad internetas yra didžiulis metropolis, o Jūsų internetinio puslapio nuorodos – tai keliai, nukreipiantys žmones į Jūsų svetainę ir kitus Jūsų internetinio verslo segmentus.
Šiame scenarijuje nuorodos yra kaip greitkeliai, kurių dėka žmonėms yra nepaprastai patogu nuvykti ten, kur jie nori.

Nuorodos padeda sukurti paieškoms ekspoziciją, tinkamumą ir autoritetą.
Nesvarbu, kurioje nišoje ar rinkoje dirbate, ar Jūsų veikla yra maža ar didelė, nuorodų generavimas visada turėtų būti svarbiausias dalykas Jūsų „SEO“ sąraše.
Nuorodos padeda paieškos varikliams tikrinti ir indeksuoti Jūsų domeną ir puslapius. Jie yra pagrindinis veiksnys, optimizuojantis Jūsų internetinę svetainę paieškai ir gaunantis garbingą Jūsų puslapio reitingavimą. Tačiau ne visos nuorodos yra vienodos.
Kiekviena nuoroda turi skirtingą „svorį“ paieškos variklių atžvilgiu. Kai kurios nuorodos turi galią paskirstyti „saldžiųjų nuorodų sultis“ iš vieno domeno į kitą ir taip paveikti pastarojo vietą „Google SERP“ paieškoje pagal susijusius raktinius žodžius. Tuo tarpu kitos nuorodos arba tiesiog rūpinasi srautu, arba siunčia neigiamus signalus apie Jūsų svetainę ir gali net pakenkti Jūsų dabartinei vietai paieškos sistemose.
Kuriant nuorodas, reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų elementų ir veiksnių. Dėl nuolatinių „Google“ algoritmų atnaujinimų, nuorodų kūrimo procesas dabar yra kiek kitoks nei prieš keletą metų. Šiuo metu veiksnių, turinčių įtakos nuorodų vietoms paieškos varikliuose, sąrašas žymiai ilgesnis.